giveaway - caseapp
Har en liten påsk-present till er, i samarbete med caseapp så har ni chansen att vinna ett presentkort på ett värde av 300 kronor. Hos dem har ni möjlighet att designa ert egna iphoneskal eller skin till datorn, så kul och personligt ju! Kommentera bara med namn och mailadress under detta inlägg för att delta, så dras en slumpmässig vinnare inom en snar framtid ♥
 
Tävlingen är nu avslutad och vinnaren är kontaktad. Till er som inte vann, har en rabattkod till er som tröstpris. Koden är EMMA20W och ger er 20% rabatt hos caseapp. KRAM
 
 
Elin Magnusson

Elin Magnusson - elinmagnussonn@gmail.com

Jessica Bergström

Jessica Bergström - jessa_94@hotmail.com

Malin Karlsson

Malin Karlsson- malin.karlsson96@hotmail.com

Carolina Dahlqvist

Carolina Dahlqvist- Carolina.dahlqvist@gmail.com

Emma Dahlström

Emma Dahlström, emmadahlstrom@live.se

Rebecca

Rebecca Bergström - rebecca.v.bergstrom@gmail.com

Julia :)

Julia Johansson - jullan.d.j@hotmail.com
Hoppas du haft en härlig påsk! :)

Julia Persson

Julia Persson
juliapersson@live.se

Emilia salomonsson

Emilia Salomonsson
milis99@hotmail.se

Wenke Wagenius

Wenke Wagenius

Malin Westerdahl

Malin Westerdahl - malin.westerdahl@hotmail.com

Hanna Lundin

Hanna Lundin - hanna@familylundin.se

Matilda norberg

Till-Matilda@hotmail.com

Sandra Lamti

Sandra Lamti- sandralamti@gmail.com

Jenny Petersson

Jenny Petersson - jjennype@gmail.com

Dalia

Dalia Salih
Fenik7@hotmail.com

Evelina

Evelina Johansson - evelina91_@hotmail.com

Petra Jardemyr

Petra Jardemyr - petra.jardemyr@hotmail.com

Sandra Jonsson

Sandra Jonsson - sandra.brandvold@hotmail.com

Pernilla

Pernilla Björkman, pernilla_bjorkman@hotmail.com

JUNITJEJ

Jag är med! Karin Bucht k.bucht@yahoo.se

WRITE A COMMENT
Name
E-post (not published)
Blog-address