proactiv utlottning
T ä v l i n g 
 
Tävlar ut en ny produkt från hudvårdsserien Proactiv +, en Cleansing Body Bar som hjälper till att få bort finnar och orenheter på bröst och rygg. Den motverkar orenheter, rengör på djupet, öppnar upp porer och gör huden fräsch utan att torka ut. Funkar även toppen även om man inte har finnar, då den verkar i förebyggande syfte utan att irritera.
 
Låter inte det toppen så säg? Tre av er har chansen att vinna, ni behöver bara kommentera med namn och mailadress så drar jag slumpmässigt ut tre vinnare på söndag. Lycka till! 
 
Vinnarna är kontakad via mail ♥
 
 
Louise Philipson

Louise Philipson
Louise.philipson@hotmail.com

My Ljungberg

myljungberg@live.se

Sandra Jonsson

Sandra Jonsson
sandra.brandvold@hotmail.com

Emma Ohlsson

emmaohlssons@hotmail.com

Deva Ericsson

devaericsson@hotmail.se

sara paulsson

sara paulsson, litensara_5@hotmail.com :)
Nu håller jag tummarna :)

Wilma Karlsson

Wilma :-)
vilmamatilda@hotmail.com

Lise Rumert

Lise Rumert
lise.rumert@hotmail.com

nellie uhlin

nelliealexiaa@hotmail.com
💅🏼💄😁

Anonym

matilda Norberg ;)

Hanna Lundin

Hanna Lundin
hanna@familylundin.se

elin Dahlberg

Elin Dahlberg
elin_dahlberg@live.se

Wilma Larsson

larssonwilma@live.se

catarina

Catarina Stjernberg
ctrna@hotmail.com

Julia Bye Hemå

Julia Bye Hemå
julia.bye@hotmail.com

Sara Dewez

saradewez@hotmail.com

Josefin Karlsson

joossaan@live.se

Mia Haapaharju

Mia Haapaharju
mia.h87@hotmail.com

Tina Carlström

Tina Carlström
Christinecarlstrom@hotmail.com

Camilla Jonsson

Camilla Jonsson
cam.jon@hotmail.com

Julia Olsson

Julia Olsson
julla_mamma@hotmail.com

vore så kul o vinna, perfekt o bli lite fin nu till sommarn!

Eva Gustafsson

Vi gärna vara med Mvh Eva

evagustafsson_83@hotmail.com

Susanne C

Oj, vad roligt!

susanne_cervin@hotmail.com

Robert Nyström

Vore jättekul att vinna!

Roy

samsamswe@yahoo.com

Gunilla

Gunilla Egelstad gunilla.egelstad@hotmail.com

Sandra Johansson

Sandra johansson sandra.jo@outlook.com

Irene Helmersson

irene.helmersson@live.se

Eva

Den där behöver jag! Mvh evakarlin@hotmail.com

Malin

Malin Öhlund
malins95@hotmail.com

Sofie Pettersson

sofie-pettersson@live.se

Sanna Wikstén

Jag är jättegärna med och tävlar!
sannaamaria@gmail.com

Astrid Johansson

Jag är med o tävlar :)!

Evelina Åstrand

Jag är med och tävlar!😊
Evelina Åstrand
Astrandevelina@hotmail.com

Gerdan R

Vill gärna vinna förstås!
i.ronnlid@gmail.com

Vickis

vickis.tavling@gmail.com

Nilla

pallella@spray.se

Ingela Wulff

Ingela Wulff
iwulff@live.se

Elisabeth

Är gärna med i tävlingen Elisabeth karlsson
Dixxie966@gmail.com

Fia

Fia Karlsson
fiavinnare@hotmail.se

Dawn

Hej!
Tack för chansen att vinna :)

Paola

Vore perfekt!

Hobbo

Tack för fin tävling. :)

Sophie

Sophie Nilsson

Lina E

Håller tummarna!

Jenny

Önskar gärna :-)

Charlotte Therese Björnström

Charlotte Therese Björnström

therese.charlotte@gmail.com

Nathalie

Nathalie Örling Gayed
Nattrud@hotmail.com

Frida Kvarnström

Vore stor hjälp

Linda

Hej
Jag är gärna med i tävlingen.
Linda.bergengren@uppsala.se

Maria

Ja, den där vill jag absolut testa!

/Maria Lindqvist
marialindqvist@hotmail.com

Therese

hade gärna testat!

Lisa Jarefors

Vore toppen!

Annika Nilsson

Perfekt!

Emma carleson

Emma carleson
Emma.Carleson@gmail.com

Hoppas :) vill vara fräsch i sommar

Gabriella Melander

Gabriella Melander
Gabbi_96@hotmail.com

Eva Albin

Eva Albin
e-albin@hotmail.com

Hanna

Hanna-brynefall@hotmail.com
Hanna brynefall

WRITE A COMMENT
Name
E-post (not published)
Blog-address